KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği (FBİDER) olarak KKTC Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri’ye nezaket ziyaretinde bulunduk.

Dernek kurucu üyelerimizden Duygu Komsuoglu , Burcin Aliusta, Ercan İbrahimoğlu ve Uğraş Yönel tarafından yapılan nezaket ziyaretinde , heyet adına Duygu Komsuoğlu , derneğin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Derneğin , Yakın zamanda gerçekleşecek olan ilk olağan genel kurulunun ardından çalışmalarına hız vereceğini belirten Komsuoğlu , Fenerbahçenin adına ve büyüklüğüne yakışır şekilde girişimlerde bulunacaklarını söyledi.

Büyükelçi Başçeri de kendisinin iyi bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu , Fenerbahçe’nin Türk sporunda ve tarihinde önemli bir yeri ve birçok başarısı olduğunu belirterek , Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde de Fenerbahçenin adına ve şanına yakışır girişimleri her zaman takip ettiğini ve desteklediğini söyledi. Başçeri kurucu dernek yöneticilerini tebrik ederek derneğin çalışmalarında da başarılar diledi. Ziyaretin sonunda heyet adına Duygu Komsuoğlu günün anısına Büyükelçi Başçeri ‘ye üzerinde Mesut Özil imzası bulunan Fenerbahce formasını takdim etti.