Ligin ikinci yarısı hazırlıkları kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kampta bulunan Kadın Futbol Takımımızı, kamp süresince KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği yalnız bırakmadı.

Kadın Futbol Takımımız, KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği’nin organize ettiği yemekte dernek yöneticileriyle bir araya geldi. Girne Alsancak’ta bulunan bir balık restoranında düzenlenen gecede Kadın Futbol Takımımızdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Kemal Danabaş, teknik ve idari kadro ile oyuncularımız yer aldı. Yemeğe ayrıca Fenerbahçemizin Voleybol ve Basketbol Takımlarının kurulmasına öncülük eden aynı zamanda kürek ve atletizm branşlarında da çok sayıda başarı kazanmış Tarihe İz Bırakan Fenerbahçeli Kadınlarımızdan Dr. Ayten Salih Berkalp de katıldı.

KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu gecede Dernek Başkanı Duygu Komsuoğlu, Fenerbahçe Kadın Futbol Takımımızın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kamp  yapmasından dolayı son derece mutlu olduklarını ifade etti  ve ligin kalan maçlarında takımımıza başarılar diledi.

Yemeğin ardından salı gecesi ise KKTCFBİDER üyelerinden oluşan bir takım ile Kadın Futbol takımı teknik heyeti arasında kamp sahasında bir futbol maçı düzenlendi. Oldukça neşeli ve çekişmeli geçen maç 1-1 tamamlandı. Maçın ardından hatıra fotoğrafları çekildi ve organizasyona katılanlara baklava ikram edildi.

Haber Kaynağı: Fenerbahce.org