Fenerbahçe Spor Kulübünün 25/26 haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan Olağan Genel Kurulu öncesinde KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği (KKTCFBİDER) olarak Başkan Ali Koç ve yönetim kurulu üyelerimizi kulüp binasında ziyaret ettik. Ziyarette Dernek başkanımız Duygu Komsuoglu ‘na başkan vekilimiz Ercan Ibrahimoğlu , genel sekreterimiz Burcin Aliusta , Asbaşkanımız Uğraş Yönel ve kurucu üyemiz Bahar Güngül eşlik etti.
Ziyaret sırasında Dernek başkanımız Komsuoğlu başkan Ali Koç’a Kıbrıs Türk tarihinin Geçmişinde ve Fenerbahçe tarihinde önemli bir yeri olan , Fenerbahçe spor kulübünde kadın basketbol , voleybol ve atletizm branşlarının kurulmasında önderlik eden , şampiyonluklar kazanan ,daha sonra yeni açılacak olan basketbol müzesinde sergilenmesi adına Dr. Ayten Salih Berkalp’in Ressam Halil Öztunç tarafından yapılan yağlı boya tablosunu takdim etti. Başkan Ali Koç’a Derneğimiz ile ilgili bilgiler veren Komsuoğlu Dr. Ayten Berkalp ile ilgili de bir belgesel çekeceklerinin bilgisini verdi.
Heyetimizin Kulüp yönetim katında gerçekleşen ziyaretlerimizde , kulüp yönetim kurulu üyeleri Sertaç Komsuoğlu , Selahattin Baki , Turan Şahin , Sevil Becan , Simla Beyazıt ve yüksek divan kurulu başkanı Vefa Küçük ile de görüşmeler gerçekleştirerek derneğimiz hakkında bilgiler verildi.ziyaretimiz hatıra fotoğrafları çekilerek tamamlandı.